BİZE ULAŞIN


Size daha iyi hizmet verebilmek için Kurumsal özel planlarınız, projeleriniz veya ürün şartnamenizle ilgili soru ve detayları Lütfen info@balprefab.com e-posta adresimize mail olarak gönderiniz.

BİZE ULAŞMAK ÇOK KOLAY

Aklınıza bir şey mi takıldı? Her türlü sorunuz için bize ulaşabilirsiniz

Bize Ulaşın
Lütfen adınızı yazınız
Lütfen adınızı yazınız
Lütfen geçerli eposta adresinizi yazınız
Size dönüş yapabilmemiz için iletişim numaranızı yazınız
Bize iletmek istediğiniz mesajı lütfen yazınız.

BAL
PRE
FAB


Sık sorulan sorular ve cevaplarına buradan ulaşabileceğiniz gibi aklınıza takılan herhangi bir soruda bize iletişim numaramızdan veya info@balprefab.com mail adresinden ulaşabilirsiniz. Ürünlerimizi daha yakından görmek isterseniz sizleri showroomlarımıza bekliyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

1PREFABRİK EVLER RÜZGÂR VE DEPREME DAYANIKLI MIDIR, SADECE YAZLIK AMAÇLARLA MI KULLANILIR ?
Türkiye’nin tüm iklim bölgelerinde, konutlar 4 mevsim kullanıma olanak sağlayacak bir sağlamlık ve yalıtım sistemi ile üretilmektedir. Prefabrike Evler 8.5 şiddetinde depreme ve rüzgâra dayanıklıdır.
2TÜRKİYE’NİN HER YERİNDE ÜRETİM GERÇEKLEŞTİRMEKTE MİSİNİZ?
BAL PREFABRIK Türkiye’nin illerinde ve ilçelerinde üretim yapmasının yanında, ürünlerini Dünya’nın 4 kıtasına ulaştırarak ürünlerini siz müşterilerimize teslim etmektedir.
3SATIN ALACAĞIMIZ PREFABRİK EVLER GARANTİLİ MİDİR, ÖMRÜ KAÇ YILDIR?
Sektörünün öncüsü BAL PREFABRIK olarak; ürettiğimiz hazır evlere 2 yıl firma garantisi vermekteyiz. Konutlarımızda kullanılan malzeme betopan malzemedir. Betopan tedarikçi firmamız TEPE BETOPAN malzemeyi dış şartlara karşı dayanıklı ve 50 yıl garantili olarak üretmektedir. Binanın taşıyıcı sistemi ise dış doğa irtibatlı bütün metal aksamı galvaniz yapılarak paslanmaz olarak imal edilip ömrü uzatılmıştır.
4PREFABRİK BİNALARIN YAPILMASI SIRASINDA RUHSAT GEREKLİ MİDİR?
Ruhsat binanın kurulacağı yerleşim yerlerine dâhil olan Belediyenin inisiyatifindedir. Ruhsat almak için mimari, elektrik, mekanik planları ve zemin etüdü müşterilerimiz tarafından hazırlanmaktadır. İsteğe bağlı olarak binanın statik hesaplarını opsiyonel seçenek olarak firmamız vermektedir. Binanın kurulacağı mevki belediyelik yerde ise ruhsatın temin edilmesi gerekmektedir.
5PREFABRİK KONUTLARDA TESLİM SÜRENİZ NEDİR?
Örnek olarak tek katlı 100 m2 bir ev veya bina o anki üretim durumumuza göre 2 -15 gün arasında imal edilerek, sevk edilmeye hazır hale getirilir. Sevkiyattan ve zemin betonu tarafımıza teslim edildikten sonra da 5 günde yapının montajı tamamlanarak tarafınıza teslim edilir.