KALİTE POLİTİKAMIZ

Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz projelerin, firma sahipleri, farkımızı gördükten sonra, tercihlerinde yanılmadıklarını anladılar.

Prefabrik şantiye yapıları, prefabrik hazır evler, ofis ve yaşam konteynerleri, güvenlik ve modüler kabinlerde bir çok farklı modelde üretim yaptığımız ürünlerimizle büyük firmaların projelerinde en çok tercih edilen prefabrik markası olmaya yolunda hızla ilerlemekteyiz. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM.

BAL
PRE
FAB

Kalitemiz, hızımız ve satış sonrası servis hizmetlerimizle, fibercement ve sandviç panel sistemli, şantiye yapı projelerinde neler yapabileceğimizi göstermek isteriz.

Kalite Politikamız

Bal Prefabrik olarak, rekabette sürekli üstünlük, iç ve dış pazarlarda yerimizi daha kalıcı bir hale getirmek ve gücümüzü güç katarak yolumuza devam etmek temel ilkemizdir. Bunu sağlamak için, müşterilerimize en uygun çözümleri, doğru zamanlama ile en uygun şartlarda en ucuza sunmamız gerektiğinin bilincindeyiz. Bu yolda devam ederken aşağıdaki değerlerimizden hiç bir zaman ödün vermeyeceğimize, siz müşterilerimize söz veriyoruz.
* Sürekli öğrenen bir organizasyon olma bilinciyle, bilgimizi daha ileriye taşımak için sürekli araştırma, kıyaslama ve değerlendirme içerisinde olmalı ve eğitimi temel gelişim platformumuz olarak göreceğiz.
* Rekabet gücümüzü korumak için, daha ileriye taşıyabilmek, müşteri beklentilerini doğru zamanda, daha kaliteli ve ekonomik şekilde karşılayabilmek için, değişen teknolojilerin takipçisi, yenilikçi ve sürekli gelişim çabası içerisinde olacağız.
* Tüm faaliyetlerimizde ve hedeflerimize ulaşma çabalarımızda, kaynaklarımızı etkin kullanma ve verimli çalışma yaklaşımı benimseyeceğiz.
* İnsana, insan hayatına ve sağlığına her zaman değer vereceğiz. Bugüne kadar kendimizi ve başkalarının sağlığını ve hayatını korumayı en büyük önceliğimiz haline getirdik, bundan sonrada getirmeye devam edeceğiz.
* Topluma karşı olan sorumluluklarımı biliyoruz. Topluma, doğaya ve çevreye saygı duymalı ve korumalıyız. Bu bakış açısı ile çalıştığımız ve yaşadığımız yerin temiz, düzenli ve en önemlisi güvenli olduğundan emin olmalıyız.
* Kalitemizi garanti altına almak için, bize mal ve hizmet sağlayan tedarikçilerimizin kalitelerini yükseltmelerine destek olma ve işbirliğimizi kuvvetlendirme çabası içerisindeyiz.