KURUMSAL

PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI BALPREFABRIK. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM sloganıyla yoluna hızla devam etmektedir.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri, 2006 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünya'nın 3 Kıtasında, 5 Ülkesinde her türlü projeleri gerçekleştirerek hazır yapı sektörünün öncü markaları arasındaki yerini hızla almaktadır.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri iyi organize olmuş, çalışan ekiplerimizle aynı anda Türkiye'de ve Dünya'da farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.

BAL PREFABRIK, tesislerinde, projelendirilen, Şantiye Yapıları ile beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir.

Bal Prefabrik Üretimleri:
Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri

Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum) Projelerinde sunduğu yüksek kalitede, üretimlerini tam zamanında bitirerek, Satış Sonrası tam destek

Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum

Periyodik olarak verilen eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak

Vizyonumuz
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen prefabrike yapı üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin kültürel ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.
Misyonumuz
Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.


Memnuniyet

Kalite

5 Ülkede, 3 Kıta'da ,Dünya'nın Hazır Yapı Tercihi Bal-Prefabrik

Prefabrik teknik binamızda çok sayıda yapı çeşidinin plan ve tasarımları müşterilerimizin isteklerine göre şekillendirilmektedir. Fabrikamızda ön üretimleri gerçekleştirilen prefabrik yapılar tecrübeli çalışan elemanlarımızca, Türkiye’nin ve Dünya’nın her alanına kurularak güvenle kullanılmaktadır. Prefabrik Tek Katlı Evler, Prefabrik Dubleks Evler, Şantiye Yapıları, Prefabrik Okul ve Eğitim Binaları, Sağlık ve Hastahane Binaları, Üniversite Kampüs Binaları, Ofisler, Spor Salonları, Sosyal Tesisler, Acil Yaşam Üniteleri, Askeri Tesisler ve Kamp Alanları gibi üretimlerimiz çok çeşitlilik göstermektedir. Bütün ürünlerimizde Uluslararası kalite belgeli ürünler ile kalitesini tescilleyen BAL-PREFABRIK, müşteri memnüniyetine verdiği önem sayesinde, kalite ve zamanında teslim ilkelerinden asla ödün vermemektedir.Siz Hayal edin,biz gerçekleştirelim.

PREFABRİK YAPI
Yemekhane ve Yatakhane Binaları, Şantiye Alanları, WC & Duş Üniteleri, İşçi Kampları, Siz Hayal edin,Biz gerçekleştirelim.

PREFABRİK EV
Tek Katlı Evler, Çift Katlı Evler, Çelik Evler, Dubleks Konutlar, Prefabrik Yazlık Ev, Çelik Ev. Siz Hayal edin, Biz gerçekleştirelim.

KONTEYNER
Wc-Duş Konteyner, Sandviç Panel Konteyner, De-Monte Konteyner, Metropol Konteyner. Siz Hayal edin, Biz gerçekleştirelim.

TOPLU KONUT
Sosyal Yaşam Alanları, Tesisler, Toplu Yaşam Alanları, Konut Siteleri, Acil Afet Konutları. Siz Hayal edin, Biz gerçekleştirelim.

ŞANTİYE YAPILARI
İşçi Çalışma Alanları, Şantiye Projeleri, İnşaat Yapı Alanları, İnşaat Proje Kampları. Siz hayal edin, Biz gerçekleştirelim.

MODÜLER KABİN
Isı Yalıtımlı Kabin, Güvenlik Kabini, Büfe, Bilet Satış Kabini, Metropol Kabin. Siz Hayal edin, Biz gerçekleştirelim.