SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

SÜRDÜRÜLEBİLİR BİR DÜNYA İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİR YAPILAR

Yeryüzü, bize atalarımızdan miras kalmadı, çocuklarımızdan ödünç aldık.

Kızıldereli Atasözü

Bizim İçin Sürdürülebilirlik Bir Bütündür
Büyük düşler kuranlar düşlerini gerçekleştirmez, aşarlar. Alfred Lord Whitehead

Önceki kuşaklardan nasıl bir dünya devraldık? Gelecek kuşaklara nasıl bir dünya bırakacağız? Kalkınırken doğayı tahrip etmek yerine doğa dostu ürünleri kullanarak gelecek nesillere , Çocuklarımıza , daha iyi bir dünya bırakabiliriz. Bal Prefabrik olarak elimizden geleni yapmaya calışıyoruz ve yapmaya çalışacağımıza söz veriyoruz.
Bizim için Sürdürülebilirlik bir bütündür: Ürün AR&GE aşaması (yapım sistemi seçimi-malzeme seçimi..vb), tedarikçi seçimi ve yönetimi, müşteri ile diyalog ve müşteriye sunduğumuz ürünler, doğaya katkı , yaşanabilir bir çevre, bu bütünün vazgeçilmez parçalarıdır, BAL PREFABRIK olarak bu bütünün içinde yer aldığımıza eminiz.
Bireysel çabalar birleşir; büyük sonuçlar doğurur. Başkalarına yardımcı olmak için elinize her zaman büyük fırsatlar geçmez, ama küçük fırsatlar her gün çıkar,bugünlerimize bu politikalardan asla ödün vermeyerek geldik. Çizgimizden asla ayrılmayacağız. Bilinçli politikalar izlenerek kalkınmak, konforlu yaşamak ve gelecek nesillerden ödünç aldığımız mirası korumak mümkündür.

Biz BAL PREFABRIK olarak bu bilinçle hareket ediyoruz, sorumluluklarımızdan ve ilkelerimizden hiç bir ödün vermeden, yolumuza devam edeceğiz.