TEKNOLOJİLERİMİZ

TEKNOLOJİ NOKTASI

BAL Prefabrik kurulduğu günden bu güne, Türkiye ve Dünya’da sektörünün öncüsü olmak için , üretim süreçlerinin tamamında kullandığı teknolojiler ile fark yaratarak, ürünlerine değer katmaktadır.

Hafif çelik yapıların üretiminde, dünyanın en teknolojik makinelerinden biri olarak kabul görmüş özel tasarımlı ROBOT makine hatları ile Kaynaksız Yapı Teknolojisi kullanılır. Çelik karkasların tüm yüzeyleri, dünya standartlarında, tamamen doğal malzemelerden üretilen çevre dostu, A-1 sınıfı yanmaz, her türlü iklim şartlarına dayanıklı ve üstün özelliklere sahip Turksiding ve Fibercement Teknolojisi ile üretilen levhalar ile kaplanır.Üretimleri Alanya’da  gerçekleştirilen  özel çatı teknolojisi ve cephe kaplama malzemeleri, itina ile fabrikamızda özel personelimiz tarafından montajları gerçekleştirilir. Hafif çelik yapılara ait projelendirme süreçlerimizin tamamı sahip olduğumuz son versiyon Yazılım Teknolojileri ile hayata geçirmekteyiz.

Teknolojilerimiz

Özel tasarımlı kaynaksız yapı teknolojisi ile yapı elemanlarının tamamı galvanize çeliğin soğuk şekillendirilmesi ile üretilir. Projelendirme sürecinde tasarımı yapılan yapıya ait duvar, şase, çatı, makas ve diğer yapı bileşenleri, Robot hatlarında imal edilen profillerin civata ve somunlar ile birleştirilmesi sonucu oluşturulmaktadır.