Prefabrik Ofis & Yönetim Binası 40 m2

415 m2 Prefabrik Ofis & Yönetim Binası Plan Giriş Kat
Prefabrik Ofis & Yönetim Binası 415 m2
24 Mayıs 2016
340 m2 Prefabrik Ofis & Yönetim Plan Zemin Kat
Prefabrik Ofis & Yönetim Binası 340 m2
24 Mayıs 2016
Tümünü Göster

40 m2 Prefabrik Ofis ve Yönetim Binası Yerleşim Planı

PREFABRIK OFIS & YONETIM BINASI 40 M2

Deneyimli mimarlarınız, mühendisleriniz ve üst düzey yöneticilerimi için verimli çalışma alanlarını, Prefabrik Ofis & Yönetim Binaları ile çözüm getirmekteyiz.Herkesin daha zinde ve verimli çalışmasını sağlamak.

Ön üretimli hafif prefabrik yapılar önceden hazırlanmış beton zemin üzerine monte edilir. Sistemin çelik konstrüksiyon olması ile prefabrik yapıların en büyük avantajı, depreme dayanıklı ve hafif olmasıdır.

Prefabrik yapıların kısa sürede imal edilmesi ve hızlı montaj sağlaması, defalarca sökülüp tekrar monte edilebilir özellikte oması, bu yapılara olan tercih sebebini artırmaktadır.

Prefabrik binalar istenilen ölçüde ve dizaynda üretilmektedir. Yapılar tek katlı olabildiği gibi iki veya üç katlı da üretilebilmektedir. Ürün sevkiyatları kamyon, tır, gemi, yük konteyneri, tren veya kargo uçakları ile yapılabilmektedir. Fibercement levhalı panel sistem yapıların yüklemesi ve indirilmesi için vinç gerekmez. Fibercement bulonlu Tip bina ve Sac panel sistem binalarda vinç gerekmektedir. Yurtdışı üretimlerde malzemeler uluslararası taşıma ve paketleme kurallarına uygun olarak ambalajlanmaktadır.

Prefabrik binalar elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam dahil teslim edilebildiği gibi, elektrik tesisatı, sıhhi tesisat, boya, cam hariç şekilde teslimat da yapılabilir. Kullandığımız malzemelerin tamamı TSE belgeli ve çoğu ISO 9001 belgelidir. Kullandığımız hammaddeler TSE ve DIN normlarındadır.

Prefabrik yapılarda ve konteynerlerde dış cephe, iç cephe, tavan ve arakat döşemesinde kaplama malzemesi olarak kullandığımız fibercement levha/ çimento, silikat ve selüloz elyafdan oluşmuş olup, yüksek basınçta ve ısıda fırınlanarak üretilmektedir. Bu yöntemle levhanın ısı farklılıklarından ve iklim şartlarından deforme olması önlenmektedir.

İnşaattan sektöründen petrol işçi kamplarına, maden ocaklarından, yol yapım şantiyelerine fark yaratan tasarımları ve zindelik veren ergonomik konforlu mekanlarıyla Balprefabrik Prefabrik Ofis & Yönetim Binaları,dünya ve Türkiye şantiyelerinin tercihi olmuştur. Prefabrik Ofis & Yönetim Binaları projeye ve talep edilen unsurlara göre tek ve çift katlı olarak üretilebilmektedir.Yüksek ses ve ısı mukavemetine sahip olan Prefabrik Ofis & Yönetim Binaları uzun ömürlü olması kolay kurulması ve düşük maliyetle tercih sebebidir. Prefabrik şantiye binalarında ülkemizde ve dünyada kalitesiyle fark oluşturan Balprefabrik Prefabrik Ofis & Yönetim Binaları, üst düzey personelleriniz için ideal bir çalışma ortamı sağlamaktadır. Tüm hava koşullarında uygun olarak üretilen prefabrik şantiye binaları uluslararası kalite sertifikalarına sahiptir.Yanmaz 1. sınıf kalitede hammaddeden üretilen şantiye yatakhaneleri güven ve konforu bir arada sunmaktadır.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Şantiye Yapıları Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Prefabrik Yapılar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.