Şantiye Binaları

ŞANTİYE YAPILARI

Teknolojik hızlı üretimi, tam zamanında kısa sürede kurulumu ile Prefabrik Şantiye Binaları Türkiye’de ve tüm Dnya’da en çok kullanılanlardandır. Uzun ömürlü yapı sınıfında yer alan şantiye yapılarımız demonte özelliği ile proje tamamlandığında farklı mekanlardaki yeni projelere kolaylıkla nakledilebiliyor. Şantiye yapılarımız kullanım yeri özellikleri ve müşteri tercihlerine göre sandviç panel sistem (sac – strafor – sac) veya fibercement pres panel sistem duvar panellerinde üretim yapılabiliyor. Tek katlı veya iki katlı planlarda, kurulum yeri ve kullanıcı sayısına göre istenilen büyüklükte uluslararası yaşam alanı standartlarında güvenli ve hızlı üretiminden dolayı Türkiye’nin ve Dünya’nın tercihidir.
Türkiye’nin ve Dünya’nın herhangi bir noktasında, Hızlı bir şekilde üretimi ve montajı ile her iklim koşulunda, projelerin başlangıcı olan ihtiyaç duyulacak her türlü geçici ve kalıcı prefabrik yapıların mühendislik hizmetinden Sandviç panel sistem prefabrik binalar, veya fibercement pres panel sistem prefabrik binaları iki ayırıyoruz bu şantiye yapılar tek veya iki katlı olarak iklim şartlarına uygun olarak tasarlanıp ve kolaylıkla sökülebilen, taşınabilen ve monte edilebilen yüksek izolasyonu paneller sayesinde esnek tasarımı, hızlı üretim ve hızlı kurulum birçok şantiye de yorucu geçen bir günün ardından çalışanların dinlenmesi için kurulan Prefabrik Yatakhane ler, her türlü ihtiyaca göre dizayn edilmektedir. Genellikle şantiyeler başta olmak üzere, yatılı okullarda, hastanelerde ve birçok sektörde Prefabrik Yatakhane ler kullanılmaktadır.

Kolaylığıyla insanlara kolaylık  sağlayan ekonomik sağlam yapılardır.

Tek katlı veya iki katlı planlarda, kurulum yeri ve kullanıcı sayısına göre istenilen büyüklükte uluslararası yaşam alanı standartlarında güvenli ve hızlı üretiminden dolayı Türkiye’nin ve Dünya’nın tercihidir.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Prefabrik Şantiye Binaları ile  ilgili daha fazla bilgi için Müşteri ilişkilerimizle irtibata geçiniz.