Polyester Mobo Kabin

POLYESTER KABİN

Polyester kabinler az yer kaplaması ve kullanışlı olması sayesinde şantiyelerde, sitelerde ve sanayi bölgelerinde güvenlik kabini olarak çok sık kullanılmaktadır.Bunun yanı sıra organizasyonlarda taşınabilir wc olarak ta tercih edilmektedir.

KULLANIŞLI POLYESTER KABİN SEÇENEKLERİ

Az yer kaplamaları ve bu sebeple oldukça pratik olmalarıyla polyester kabin çözümleri genellikle konut sitelerinde, sanayi bölgelerinde ve inşaat şantiyelerinde sıklıkla güvenlik kabini olarak kullanılmaktadır. Çeşitli organizasyonlarda mobil wc olarak da kullanılabilen polyester kabin çözümleri istenilen zaman sökülüp istenilen yere taşınarak yeniden monte edilebilir. Yüksek kalite standartları ile üretilen bu kabinler deprem, yangın gibi doğal afetlere karşı testlerden geçirilmiştir. Ayrıca ses ve ısı izolasyon sistemleriyle de daha güvenli ve rahat olmaları sağlanmıştır.Bal- Prefabrik polyester kabin modelleri kesinlikle su geçirmez, güneşten etkilenmez, paslanmaz. Doğaya zarar vermeden üretilen bu ürünler montaj sırasında da çevreye zarar vermez.
MODÜLER POLYESTER KABİN ÇÖZÜMLERİ

İster bekçi kulübesi, ister seyyar tuvalet, ister duş kabini, istediğiniz özelliklerde ve ebatlardada üretilmektedir.Kabinler, her türlü hava koşullarına dayanacak şekilde tasarlanmıştır. Günümüzde tüm dünyanın ve çevreye duyarlı herkesin olduğu gibi bizim de gündemimizde olan enerji tasarrufu ile polyester kabin modellerinin iç ve dış etkilere karşı maksimum yalıtımlı izolasyon sistemleri kesinlikle çok iyidir. Açık arazilerde, fabrikalarda, inşaat alanlarındaki şantiyelerde, plaj, park gibi sosyal merkezlerde ve ihtiyaç duyulan her yerde çeşitli kullanım alanlarında kolaylıkla kullanılabilir. Tekrar tekrar sökülüp takılabilen polyester kabin modellerini uzun yıllar boyunca sorun yaşamadan kullanacaksınız.

Polyester Mobo Kabin Teknik Özellikleri için tıklayınız

Polyester Mobo Kabin Galeri için tıklayınız.

Farkli ebatlarda ürünler içinmüşteri hizmetlerimizle iletişime geçiniz.