Moduler Kabin

Moduer Kabinler, Türkiye’de ve dünyada kendini ispatlayan Bal Prefabrik Moduler Kabinlerinin üretiminde hafif çelik yapı teknolojisi kullanmaktadır. Moduler Kabin Ürünlerinin bir çok avantajı mevcuttur.Bunları sıralayacak olursak kolay taşınabilirler, kolay temizlenirler, hafiftirler, çevre dostudurlar, yüksek kalitededir, üstün yalıtım sağlar, daha hızlı üretilirler, hızlı montaj-demontaj sağlar, ekonomiktir.

Kentsel tasarımın yeni şehircilik anlayışı üzerindeki etkileri ile çağdaş gereksinimlerin karşılanması için Bal Prefabrik tarafından farklı modül ünitelerinin üretimleri de gerçekleştirilmektedir. Bir şehir mobilyası olarak kullanılan bu ürünlerin imalatında hafif çelik teknolojisi kullanılmaktadır. Çelik karkaslı ve sandviç panel sistemlerden üretilen modüler yapılar kolay taşınabilir, kolay temizlenebilir ve hafiflik özellikleri ile mobil kullanıma olanak sağlarlar.
Tüm ürünlerimizin iç ve dış duvar kaplamalarında fibercement kullanılmaktadır. Ve bu sayede çağdaş, estetik ve çevre dostu yeni ürünler imal edilmektedir.
Standart kabinlerimiz dışında, farklı müşteri ihtiyaçları doğrultusunda, uzman teknik kadromuz aracılığı ile farklı ebatlarda kabin üretimleri yapılmaktadır.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.