Polis & Zabıta Kabinleri

Prefabrik Dublex Ev 112 m2
25 Mayıs 2016
Prefabrik Ofis
Ofis & Yönetim Binaları
31 Mayıs 2016
Tümünü Göster
Polis Kabinleri ve Zabıta Kabinleri, bekleme noktaları, zırhlı üretim, Zırhlı Güvenlik Kulubeleri

Polis ve Zabita bekleme noktaları için üretilen kabinlerimiz,diğer kabinlerle teknik özellikleri aynıdır.Ancak isteğe bağlı olarak zırhlı üretimde yapılmaktadır. Son zamanlarda terör olaylarının artması ile Zırhlı Güvenlik Kulubelerine talebi arttırmıştır.Polis ve Zabita kabinlerinin isteğe bağlı olarak ebatları değişkenlik gösterebilir.

Polis Kabinleri ve Zabıta Kabinleri, bekleme noktaları, Zırhlı üretim, Zırhlı Güvenlik Kulubeleri

Polis ve Zabita bekleme noktaları için üretilen kabinlerimiz,diğer kabinlerle teknik özellikleri aynıdır.Ancak isteğe bağlı olarak zırhlı üretimde yapılmaktadır. Son zamanlarda terör olaylarının artması ile Zırhlı Güvenlik Kulubelerine talebi arttırmıştır.Polis ve Zabita kabinlerinin isteğe bağlı olarak ebatları değişkenlik gösterebilir.

Taşınması ve kurulması oldukça kolay olan kabinlerimiz, bu sebepten dolayı tercih sebebi olmaya devam etmektedir.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim

 

HAKKIMIZDA

PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI BALPREFABRIK.Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim, sloganıyla yoluna hızla devam etmektedir.

Bal Prefabrik, Diğerlerinden Farklılaştıran Özellikler

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri, 2006 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünya’nın 3 Kıtasında, 5 Ülkesinde her türlü projeleri gerçekleştirerek hazır yapı sektörünün öncü markaları arasındaki yerini hızla almaktadır.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri iyi organize olmuş, çalışan ekiplerimizle aynı anda Türkiye’de ve Dünya’da farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.

BAL PREFABRIK, tesislerinde, projelendirilen, Şantiye Yapıları ile beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir.

Bal Prefabrik Üretimleri:
Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri

Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum) Projelerinde sunduğu yüksek kalitede, üretimlerini tam zamanında bitirerek, Satış Sonrası tam destek

Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum

Periyodik olarak verilen eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen prefabrike yapı üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin kültürel ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Metropol Kabin Teknik Özeellikleri için tıklayınız 

Panel Kabin Teknik Özellikleri  için tıklayınız.

Prefabrik Yapılar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.