Prefabrike Hazır Ev

Prefabrik Poliklinik 1
Prefabrike Okul & Hastahane & Eğitim Binaları
7 Mayıs 2016
Prefabrik Yemekhane Binaları
4 Mayıs 2016

Prefabrik Ev Modelleri | Prefabrik Ev Fiyatları

Prefabrike Hazır Ev, Prefabrik Ev Modelleri, Prefabrik villa, Prefabrik dubleks konutları, Prefabrik  hazır evler,  prefabrik çelik evler. Son sistem yeni teknoloji kullanılarak uzun ömürlü, depreme dayanıklı, çevreci, sağlığa zararsız prefabrik  hazır evler, prefabrik çelik evler, dubleks evlerin tamamında zindelik ve konforu bir arada bulacaksınız. 

Gelecek nesillere daha kaliteli,daha sağlam yaşam alanları için çalışıyoruz.Yenilik ve ideal yaşam bu villalarda.Arayın,bize isteklerinizi bildirin, gerisi bize kalsın.

BALPREFABRİK ekonomik fiyatı ile öne çıkan, çok hızlı kurulabilen, 4 mevsim kullanıma uygun ve farklı iklim bölgelerine göre tasarlanmış pratik prefabrik hazır evler üretmektedir.

BALPREFABRİK müşterilerinin istekleri yazlık amaçlı evler ya da bağ evleri veya kalıcı konutlar olarak talep görüyor. BALPREFABRİK, kullandığı hazır ev teknolojisi ile üretilen uzun ömürlü çevre dostu evleriyle gelecek nesillere yaşana bilir bir Dünya bırakmak için çalışıyoruz. Bir hazır evin istenilen yüksek standartlarda olması en az konfor ve estetik kadar önemlidir. Evlerimiz yüksek yalıtım ve maksimum enerji kullanımlarına göre dizayn edilmiştir. BAL prefabrik ev konforu, güvenli eksiksiz, keyfi alacağınız, uzun ömürlü yaşanacak prefabrik evler sizleri bekliyor.

En iyi prefabrik villa ve  prefabrik dubleks konutları burada bulacaksınız. Son sistem yeni teknoloji kullanılarak uzun ömürlü, depreme dayanıklı, çevreci, sağlığa zararsız prefabrik  hazır evler, prefabrik çelik evler, dubleks evlerin tamamında zindelik ve konforu bir arada bulacaksınız. Çoğunlukta yazlık amaçlı kullanılan dubleks konutlar, uygun prefabrik villa fiyatları sayesinde en çok tercih sebebi olan konutlar arasındadır. Elbetteki aynı zamanda bu tarz yapıların modernliğinide unutmamak lazım.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Prefabrik Ev Teknik Özellikleri için tıklayınız.

BAL PREFABRİK HAKKINDA

PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI BALPREFABRIK. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM sloganıyla yoluna hızla devam etmektedir.

Bal Prefabrik, Diğerlerinden Farklılaştıran Özellikler

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri, 2006 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünya’nın 3 Kıtasında, 5 Ülkesinde her türlü projeleri gerçekleştirerek hazır yapı sektörünün öncü markaları arasındaki yerini hızla almaktadır.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri iyi organize olmuş, çalışan ekiplerimizle aynı anda Türkiye’de ve Dünya’da farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.

BAL PREFABRIK, tesislerinde, projelendirilen, Şantiye Yapıları ile beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir.

Bal Prefabrik Üretimleri:
Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri

Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum) Projelerinde sunduğu yüksek kalitede, üretimlerini tam zamanında bitirerek, Satış Sonrası tam destek

Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum

Periyodik olarak verilen eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen prefabrike yapı üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin kültürel ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.

 

FARKLI M2’LERDE PREFABRİK EV’LER hakkında daha detaylı bilgi almak için bize iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi formu eksiksiz doldurarak iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede isteklerinizi içeren bir teklif ile geri dönüş yapacaktır.

105 m2 Çift Katlı Prefabrik ev siparişi vermek için tıklayınız
98 m2 Çift Katlı Prefabrik ev siparişi vermek için tıklayınız
158 M² Çift Katlı Prefabrik Ev  siparişi vermek için tıklayınız
149 M² Çift Katlı Lüks Prefabrik Ev siparişi vermek için tıklayınız
142 M² Prefabrik Ev Çift Katlı siparişi vermek için tıklayınız
131 M² Prefabrik Çift Katlı Ev siparişi vermek için tıklayınız
Tek Katlı 129 m2 Prefabrik Yapı siparişi vermek için tıklayınız
114 m2 Çift Katlı Prefabrik Ev siparişi vermek için tıklayınız
İki Katlı 100 m2 Prefabrik Villa siparişi vermek için tıklayınız
Tek Katlı 98 m2 Prefabrik Ev siparişi vermek için tıklayınız
Tek Katlı 95 m2 Prefabrik Yapı siparişi vermek için tıklayınız
Tek katlı 91 m2 Prefabrik Ev siparişi vermek için tıklayınız