Prefabrik Villa

 

Prefabrik Ev sektöründe güleryüzlü hizmet anlayışı hizmet veren firmamızdan  bir YUVA satın almak istiyorsanız deneyimli personelimiz ve montaj ekiplerimiz ile BAL PREFABRİK sizlere bu hizmeti sunmaktan gurur duyar.

İstediğiniz büyüklükte, tek katlı-iki katlı,

bahçeli-verandalı, balkonlu balkonsuz prefabrik villa modellerini, değişen mimari ihtiyaçlara cevap verecek nitelikte, ergonomik ve fonksiyonel konutları, Bal Prefabrik artık ayağınıza getiriyor.

Diğer firmalardan farklı olarak istediğiniz zevke göre seçebileceğiniz zemin ,ve duvar kaplamaları ile yuvalarınızı sizlere anahtar teslim prefabrik villalar olarak sunuyoruz. Türkiye’nin her bölgesine kurulum imkanı sağlayan Bal Prefabrik Evleri artık halkımızın tek tercihi. Sonsuz proje seçenekleri ile örnek binalarımızı görmek için sizleri satış ofisimize bekliyoruz.

Prefabrik yapıların bir çok kullanım alanları olmakla birlikte en çok tercih edilen fonksiyonlarından biri prefabrik evler ya da prefabrik villalardır. Her bütçeye uygun prefabrik ev fiyatları ve prefabrik villa fiyatları ile Bal Prefabrik yıllardan beri biriktirdiği tecrübe ile sektördeki liderliğini sürdürmektedir.

Prefabrik Villaların izolasyonları istenildiğinde faklı malzemeler ile yapılabilir. Standart olarak EPS ile yapılan izolasyon, istenirse tüm prefabrik ev cam yünü ve ya taş yünü ile kaplanabilir. Tercihe göre dış cephe de ilave bir dış cephe kaplaması ve iç cephede alıpan uygulaması yapılarak düz bir yüzey elde edilebilir.

Sizlere Özel hazırlanan Prefabrik projeleri en uygun fiyat avantajı ile sunulmaktadır.Prefabrik Villa’larda Uygun Fiyat Garantisi !

Siz Hayal Edin,Biz Gerçekleştirelim.