DETAYLAR

Soğuk Hava Depoları

Bal Prefabrik olarak, Türkiye ve dünyanın birçok ülkesinde, 2006 yılından bu yana, iklimlendirme sistemleri, soğuk oda, soğuk oda panelleri, soğuk oda kapıları alanında faaliyet göstermekteyiz. Bal Prefabrik, ekonomik ve ergonomik soğuk oda ve iklimlendirme sistemleriyle, her ilimizden ve dünyadaki birçok ülkedeki her sektörden yüzlerce müşteriye ulaşarak, günden güne tanınan, bilinen, satış sonrası destek hizmetleri ile büyük bir takdir ve beğeni toplayan, sektöründe lider konumda bir firma olmanın ve markalaşmanın gururunu taşımaktadır. Müşteri taleplerini ustalıkla değerlendiren firmamız, soğuk oda ve iklimlendirme sistemi sektöründe, tasarruflu, hijyenik, dayanıklı üretim için var gücü ile çalışmakta ve yoğun ar-ge çalışmalarına daima yatırım yapmaktadır.

Ürünlerimiz tamamen kendi üretimimiz olup, uluslararası gelişmeler yakından takip edilerek, tüm üretimimiz dünya standartlarına uygun olarak geliştirilmektedir. Kalitesi tamamen firma güvencesi altına alınmış olan tüm ürünlerimizi, yıllarca hiçbir sorun yaşamadan kullanabilirsiniz. Satış sonrası hizmetlerimizle , mekanınıza uygun dinamik tasarımlarımızla, tamamen uzman bir ekiple çalışmanın rahatlığını taşıyoruz sizlere. Soğutma sistemlerinizin tüm periyodik bakımları için her zaman hizmetinizdeyiz. De-monte olarak hazırlanan ürünlerimizde, gerektiğinde değişiklik ya da ekleme yapmak istediğimizde , teknik mühendis ekibimiz , size en uygun , en ergonomik çözümleri sunmaktadır. Bal Prefabrik, iklimlendirme ve soğutma sistemleri üretiminde, yalnızca soğutma sektörünün değil , diğer tüm sektörlerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla kurulmuştur. Evlerin, alışveriş merkezlerinin, soğuk hava depolarının, şok odalarının, morgların, çöp odalarının, hastanelerin, ecza depolarının , büyük çapta bilgisayar odalarının kurulu olduğu hizmet firmalarının ve diğer bir çok sektörün, soğutma sistemleri ile ilgili ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Bal Prefabrik, personel geçişli sürgülü kapı , çift kanat sürgülü kapı ve bu kapıların monoraylı sistemleri ile, çarpma kapımonoraylı menteşeli kapımonoraylı sürgülü kapı , flip-flap kapı gibi kapı sistemleri üreten firmamız , uzman mühendis , mimar, ar-ge personeli ve geniş satış ve servis ağı kadrosuyla, Türkiye ve dünyaya, profesyonel hizmet sunmaktadır.
Konusunda uzman mühendis, mimar ve teknik ekip ve teknolojinin en son gereklerinden yararlanan firmamız, dayanıklılık, işlevsellik, maliyet ve estetiğe önem vererek dünya standartlarında üretim yapmaktadır.

10  yıllık tecrübemizle yalıtım ve tasarrufun öneminin hakkını vererek, birbirinden bağımsız, farklı testlerden geçirilen menteşeli ve sürgülü kapılarımız yoğun arge ve uygulamalı çalışmalar neticesinde, maksimum enerji tasarrufu , minimum maliyet hedefleriyle üretilmektedir. Soğutma ve iklimlendirme sistemleri ile ilgili kullanılan tüm teknik aksesuar , menteşe, kilit sistemi, vidasına kadar en kaliteli ve en dayanıklı malzemelerden üretilmiştir. Daha çok uzun yıllar hizmet vereceğimiz sektörümüzde, sizin için en güvenilir, en garantili MARKA olmanın haklı gururu içerisinde, sizin için büyüyerek gelişmeye devam edecektir.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Soğuk Hava Depoları ilgili daha fazla bilgi için Müşteri ilişkilerimizle irtibata geçiniz.