Satış & Büfe Kabinleri

Taksi Durağı Kabinleri, Modern tasarımlar, Özel Tasarımlı Ürün, Prestijli Uygulamalar, farklı fonksiyon
Taksi Durağı Kabinleri
6 Mayıs 2016
467 M2 Santiye ve Konteyner Yapıları
Şantiye & Ofis Konteyneri 467 m2
26 Mayıs 2016
Tümünü Göster
Satış Kabinleri & Büfe Kabinleri. Çelik karkas ve Sandviç Panel sistem detayları

Satış Kabinleri & Büfe Kabinleri. Çelik karkas ve Sandviç Panel sistem detaylarıyla çözümlenen modüler yapı lar, kolay taşınması, hafif olması, kolay temizlenmesi vb özellikleri ile özellikle mobil kullanım için tercih edilmektedir.

Satış Kabinleri & Büfe Kabinleri

Çelik karkas ve Sandviç Panel sistem detaylarıyla çözümlenen modüler yapı lar, kolay taşınması, hafif olması, kolay temizlenmesi vb özellikleri ile özellikle mobil kullanım için tercih edilmektedir. Satış amaçlı kullanılan kabinlerde, fibercement yüzey kaplama malzemesi ile estetik cephe çözüm alternatifleri oluşturulmaktadır. Farklı kullanımlar için, standart ebatların dışında uygulamalar yapılmaktadır. Türkiye’nin 7 coğrafi bölgesi,81 ili ve tüm ilçe ve en ucra köşelerine,Ankara,İstanbul,İzmir,Van,Diyarnakır,Trabzon vs gönderilmektedir. Bilet satış gişeleri, büfeler, otopark ödeme gişileri vb uygulama örneklerinden bazılarıdır.
Bu özel tasarımlı ürünler, ekolojik hammadde ve üstün teknoloji’nin harmanlanması sonucunda ortaya çıkmıştır. Bu özellikleri ile, küçük iç hacimlerinde çok fonksiyonlu çözümler sunarken, sahip olduğu cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile, dış görünüşlerinde kentsel doku ile büyük uyum sağlamaktadır.
Çok amaçlı kullanılan Bal Prefab Kabin uygulamalarının tamamında A-1 sınıfı yanmaz fibercement kaplama malzemesi ile şık ve konforlu cepheler oluşturulabilir.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

PANEL Satış Kabinleri  & Büfe Kabinleri teknik özelliklerini görüntülemek için tıklayınız.

POLYESTER Satış Kabinleri  & Büfe Kabinleri teknik özelliklerini görüntülemek için tıklayınız.

Satış Kabinleri  ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.

BAL PREFABRİK HAKKINDA

PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI BALPREFABRIK. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM sloganıyla yoluna hızla devam etmektedir.

Bal Prefabrik, Diğerlerinden Farklılaştıran Özellikler

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri, 2006 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünya’nın 3 Kıtasında, 5 Ülkesinde her türlü projeleri gerçekleştirerek hazır yapı sektörünün öncü markaları arasındaki yerini hızla almaktadır.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri iyi organize olmuş, çalışan ekiplerimizle aynı anda Türkiye’de ve Dünya’da farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.

BAL PREFABRIK, tesislerinde, projelendirilen, Şantiye Yapıları ile beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir.

Bal Prefabrik Üretimleri:
Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri

Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum) Projelerinde sunduğu yüksek kalitede, üretimlerini tam zamanında bitirerek, Satış Sonrası tam destek

Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum

Periyodik olarak verilen eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen prefabrike yapı üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin kültürel ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.