Hazır Otel & Öğrenci Odası

Katlanır Konteyner, Katlanır Sistem Konteyner, kurulabilen yaşam alanları, afet, sağlık ünitesi, okul, afet kriz birimleri
Katlanır Konteyner
7 Mayıs 2016
Modern Havuz 23
Havuzlar
15 Eylül 2017
Tümünü Göster
OTEL ODASI

OTEL ODASI

HAZIR OTEL & ÖĞRENCİ ODASI

Hazır şekilde getirilecek olan otel odalarınız, 5 * bir otel odası konforundadır.Hiç bir eksiği bulunmamaktadır.Bazı ülkelerde ise bu lüx odalarımızı öğrenci evleri olarak kiraya vermekte

dirler.Planların detaylarına baktığınızda bu kadar ince ayrıntısı düşünülmüş hiç bir otel odası bulamazsınız.

HAZIR OTEL ODASI NEDİR ?

5 yıldızlı otellere gitmeden de tatilinizi konforlu ve özel kılabilirsiniz. Bunun için az veya çok  tanımlamasına giren konaklama adreslerini seçmeniz yeterli. Turizmin yükselen trendi, yurt dışında “design hotels” veya “lifestyle hotels” olarak da adlandırılan hazır otel odaları, 5* lüx bir otelde bulunması gereken bütün her şeyi bulmanız mümkündür.

Bu tarz özel yapıları,küçük Butik otel şeklindede bulmanız mümkündr.Bir butik otelde ne gibi detaylar ve hizmetler olur?

Butik Oteller, Yapısal özelliği, mimari tasarımı, tefriş, dekorasyon ve kullanılan malzemesi yönünden özgünlük arz eden, işletme ve servis yönünden üstün standart ve yüksek kalitede,deneyimli veya konusunda eğitimli personel ile kişiye özel hizmet verilen ve aşağıda belirtilen nitelikleri taşıyan en az on odalı otellerdir:

Modern,reprodüksiyon, antika gibi özelliği olan mobilya ve malzemeler ile tefriş ve dekorasyon olmalıdır. Beş yıldızlı otel odaları için belirlenen nitelikleri taşıyan konforlu odalar butik otellerdede olmak zorundadır.

Ayrıcalıklı hizmet bekliyorsanız bu tip özel ürettiğimiz odalardan kurulmuş bir butik otelde veya bir super delux otelden rezervsyon yaptırmayı unutmayınız.

ÖĞRENCİ ODALARI 

Otel oda konseptimizin aynısı ihraç ettiğimiz bazı ülkelerde ,öğrenci odaları olarak kullanılmaktadır.

Otel & Öğrenci Odası ebatlarımız

238 x  640 veya 330 x 850

 

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

 

Hazır Otel Odası & Öğrenci Odası Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Prefabrik Yapılar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.