Sağlık Tesisleri

Sandviç Panel Sistem Binaları
23 Mayıs 2016
Prefabrike Wc-Duş Yapıları | tuvalet, banyo | BAL-PREFABRIK | Yapı Sektöründe Öncü | Prefabrik Ev Modelleri | Ev Fiyatları
Prefabrike WC & Duş Yapıları
4 Mayıs 2016
Tümünü Göster
Prefabrik Hastahane

Prefabrik Hastahane

Prefabrik Sağlık Tesisleri; Hastahane Binaları, Poliklinik, Sağlık Ocağı,

Bal Prefabrik Sağlık Tesisleri, Hastahane Binaları, Poliklinik, Sağlık Ocağı modelleri uluslararası standartlarda üretimi gerçekleştirilerek, güvenle kullanabileceğiniz; konforu, pratik kurulumu, yüksek ısı ve ses yalıtımlı ile projelerinize hız ve dinanizm kazandırıyor. Kolayca sökülüp bir başka alana taşınarak ihtiyacınızı farklı noktalarda karşılamada rahatlıkla kullanılabilir. Farklı modelleri ile her türlü ihtiyacınızı karşılamaya yönelik farklı modelleri ile Bal Prefabrik yapıları komple çözüm sunuyor.

Kalitesiz ve standartlara uygun olmayan ürünlerin enerji tasarrufunu sağlama konusunda ciddi kayıpları söz konusu. Isı ve ses yalıtımı yeterli düzeyde olmayan, kayıpları yüksek ve ömrü kısa ürünlerin pazara sunulması tüketicilerin mağduriyetinin yanı sıra milli ekonomiye ciddi oranda zarar veren boyutlara ulaşıyor. Tüm dünyada enerjinin tasarruflu kullanılması adına önemli avantajları beraberinde getirecek teknolojilerin her geçen gün üretim süreçlerine aktif olarak dahil olması ile birlikte yarınlara güvenle bakabilmek mümkün olacaktır.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Sosyal Tesisler Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Sosyal Tesisler ile ilgili daha fazla bilgi almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçiniz.