Katlanır Konteyner

Kayar Sistem Konteyneri
Kayar Konteyner
8 Mayıs 2016
OTEL ODASI
Hazır Otel & Öğrenci Odası
12 Mayıs 2016
Tümünü Göster
Katlanır Konteyner, Katlanır Sistem Konteyner, kurulabilen yaşam alanları, afet, sağlık ünitesi, okul, afet kriz birimleri

Geliştirdiğimiz Katlanır Sistem Konteyner ile 4 kişilik bir ekiple 15 dakika içinde profesyonel anlamda desteğe ihtiyaç duyulmadan, kurulabilen yaşam alanları yaratıyor. Özellikle afet sonrasında en kısa sürede barınma, okul, sağlık ünitesi ve afet kriz birimleri gibi hizmetlerin karşılanmasına olanak vermektedir.

KATLANIR KONTEYNER

Katlanır Konteyner, Katlanır Sistem Konteyner, kurulabilen yaşam alanları, afet, sağlık ünitesi, okul, afet kriz birimleri

Geliştirdiğimiz Katlanır Sistem Konteyner ile 4 kişilik bir ekiple 15 dakika içinde profesyonel anlamda desteğe ihtiyaç duyulmadan, kurulabilen yaşam alanları yaratıyor. Özellikle afet sonrasında en kısa sürede barınma, okul, sağlık ünitesi ve afet kriz birimleri gibi hizmetlerin karşılanmasına olanak vermektedir.
Bal Prefabrik’in Katlanır Sistem Konteyneri konteyner modülünün duvar panelleri alt ve üst şase arasında katlı vaziyette duracak şekilde detaylandırılarak, katlı duvar panellerinin de oluşmasına imkan veren bir sistemdir. Konteynerdaki modüller katlı şekilde paket halinde fabrikada 320 cm x 670 cm ve 430 cm x 670 cm ebatlarında, yüksekliği 250 c m olarak hazırlanıyor. Katlanır sistem konteynırlar da duş modülü ve evyeli mutfak dolabı ayrı olarak dizayn ediliyor. Paket halindeki modül, zemin ve tavan kaplaması bitmiş, kapı ve pencereleri takılı şekilde nakli yapılıyor. Bir tırda max. 320 cm modelimizden 4 adet ,430 cm modelimizden ise maximum 3 adet taşınabilmektedir.Vinç ile kurulacağı araziye yerleştiriliyor.Çatı bölümü açıldıktan sonra , köşe kolon bağlantıları dikilir.daha sonra yan duvarları ise açılır ve içeriden kilitleri takılır.. Sistemin kurulumu tamamlandıktan sonra kapı ve pencereleri monte edilir. Konteynerın elektrik ve su bağlantıları yapılarak, kurulup tamamlanıyor. Açıldığında 320 cm x 670 cm ve 430 cm x 670 cm ebatlarında yüksekliği 2.50 m olan Katlanır Sistem Konteynerler konut olarak hizmet vereceği gibi, sistemdeki modüller bir araya getirilerek afet sonrası ve kriz anında insanların ihtiyaç duyacağı sağlık üniteleri, okul, kriz yönetim ofisleri, askeri alanlardaki yapıları da kısa sürede oluşturmak mümkün oluyor. Tatil yerlerinde konaklama amaçlı talepleri de ayrıca karşılayabiliyor.

Geliştirdiğimiz ikinci modelimiz ise yukarıda anlattıklarımız geçerlidir.Müşterilerimizin isteğine bağlı olarak ilaveler yapılabilmektedir.Tekli yada çiftli katlanır konteyner modelimiz mevcuttur.

Katlanır Konteyner, Katlanır Sistem Konteyner,  Modelleri, duvar panelleri , modül, zemin ve tavan kaplaması fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi formu eksiksiz doldurarak iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede isteklerinizi içeren bir teklif ile geri dönüş yapacaktır.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Katlanır Konteyner Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Prefabrik Yapılar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.