Toplu Konut

TOPLU KONUTLAR
Kent nüfusunun kırsala göre sürekli artış gösterdiği ülkemizde son yıllarda artan konut açığının planlı bir şekilde giderilmesinde toplu konut projelerinin önemi kuşkusuz oldukça büyük.
Aynı zamanda son yıllarda Avrupa’daki göçmen sorununa çözüm ortağı olabilmek için Bal Prefabrik olarak elimizden geleni yapmaktayız.
Geçmişte yaşadığımız çarpık yapılaşmanın olumsuz sonuçlarını ortadan kaldırmak amacıyla son dönemde gerçekleştirilen kentsel dönüşüm projelerinde ne kadar ağır yol alındığı da önemli bir gerçek. Bundan sonraki şehir yapılaşmalarında geçtiğimizde yaşadığımız olumsuz tecrübelerden dersler çıkartmak durumundeayız. Yeni konut projelerinin altyapıdan görsel mimariye yapılacak çok iyi planlamalarla hem kalabalık şehir ortamının getirdiği trafik gibi olumsuzlukların azaltılmasına hem de huzur veren yaşam alanlarının hazırlanmasına katkıda bulunacak şekilde tasarlanması önemli. Bal Prefabrik toplu konut projeleriyle yurt dışında modern şehirleşme ile ülkemizin her bölgesinde artan konut açığının planlı ve hızlı bir şekilde azaltılmasına önemli çözümler getiriyor. Toplu konut hazır evler her bölgemizin ve yurtdışındaki arazi yapısı ve iklim özelliklerine göre tasarlanmış olup konut sorununa güvenli ve hızlı üretim tarzı ile katkı sağlıyor.

 

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

 

Toplu Konut Teknik Özellikleri için tıklayınız.