Metropol Kabinler

metropol-konteyner
Metropol Konteyner
26 Mayıs 2016
Konteyner Ev | Prefabrik portatif | Yaşam Konteyner evler | çelik galvaniz | Esnek tasarım | BAL-PREFABRIK | Yapı Sektöründe Öncü | Prefabrik Ev Modelleri | Ev Fiyatları
Konteyner Ev
4 Mayıs 2016
Tümünü Göster

Modern Metropol & Panel Kabin

METROPOL KABINLER

Şehrin estetik yaşam alanlarına yenilerini ekliyoruz,

Kabin üretiminin  marka olma yolunda hızla ilerleyen  Bal-Prefabrik tarafından özel olarak geliştirilen Metropol Kabin/ Modüler kabinler , kalitesi, estetiği, uzun ömürlü yapısı ve yüksek izolasyonuyla portatif yaşam alanlarının yeni tercihi. Metropol kabin metal karkas yapısı ve özel kaplamalarıyla yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Modüler yapı özelliğiyle farklı mekanlara transfer imkanı sunar. Estetik ve ergonomik kullanım özelliğine sahip yapısıyla şehrin tüm alanlarına güzellik katar.

Farklı ihtiyaçlar için fonksiyonel kullanım özelliği sunan Bal-Prefabrik Metropol Kabinlerin başlıca kullanım alanları arasında; satış ofisi, güvenlik kabini, yönetim merkezi, satış büfesi kabini (kart, ekmek, bilet, jeton, market, gazete, kitap vb.), otopark, wc duş üniteleri gibi alanlar yer almaktadır.

PANEL Satış Kabinleri  & Büfe Kabinleri teknik özelliklerini görüntülemek için tıklayınız.

POLYESTER Satış Kabinleri  & Büfe Kabinleri teknik özelliklerini görüntülemek için tıklayınız.

METROPOL Kabin teknik özelliklerini görüntülemek için tıklayınız.

 

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Metropol Kabin Teknik Özellikleri için tıklayınız. 

Aşağıda Metropol & Panel Kabin ebatlarını bulabilirsiniz.Müşterilerimizin isteğine göre çeşitlendirmek mümkündür.

150X150 Metropol & Panel Kabin
200X200Metropol & Panel Kabin
200X300 Metropol & Panel Kabin
300X300 Metropol & Panel Kabin
300X400 Metropol & Panel Kabin
300X500 Metropol & Panel Kabin
300X600 Metropol & Panel Kabin
300X700 Metropol & Panel Kabin