Prefabrik Yapı

Prefabrik yapılarımızla yaşam alanları konfor ile tanışıyor

Günümüzde inşaat sektörüne getirdiği heyecan ve hız nedeniyle birçok kişi tarafından tercih edilen prefabrik yapılar, hızlı kurulumun yanı sıra ısı ve ses yalıtımı noktasında da betonarme yapılara göre daha avantajlı olmaktadır. Müşterinin isteğine göre dizayn edilebilen ve tamamen müşterinin isteklerine göre belirlenen bölümlere sahip olan Prefabrik Yapılar, okul, sağlık kuruluşu, afet konutları, ofis, şantiye binası, yemekhane, yatakhane gibi farklı farklı alanlarda karşımıza çıkabilmektedir. Birçok sektörde kullanılan Prefabrik Yapılar, özellikle yaz aylarında tatil yapmak için gidilecek olan yazlık ihtiyacını karşılayan yapıların başında gelmektedir. Bilindiği gibi birçok insan yaz aylarından rahat günler geçirebileceği, son derece konforlu yapılara sahip olmak istemektedir. Prefabrik Yapılar ile birlikte dubleks veya tek katlı prefabrik evlere sahip olabilirsiniz.

Kaliteli malzeme, kaliteli işçilik

Prefabrik Yapılar, kullanılan malzemeleri ile son derece kaliteli olmaktadır. PVC dahil olmak üzere, çatı sistemi ve dış cephe gibi alanlar tamamen müşterinin isteğine göre dizayn edilmektedir. Ayrıca özel üretim prefabrik yapılarda da müşterinin isteğine göre oda sayıları, özel bölümler ve toplam wc sayısı gibi bölümler arttırılabilir. Bunların yanı sıra 10 cm civarında kalınlıkta bulunan dış duvarları sayesinde enerji tasarrufu noktasında da büyük bir avantaj sağlamaktadır. İçeriğindeki izolasyon malzemeleri de ses ve ısının dışarıya çıkmaması, dışarıdaki ses ve ısının içeriye girmemesi noktasında büyük bir başarı elde etmektedir.

Hızlı kurulum, kurulum sonrası yer değiştirebilme özelliği

Prefabrik Yapılara Örnek olarak;

Yemekhane ve Yatakhane Binaları, Şantiye Alanları, Tuvalet Duş Üniteleri, İşçi Kampları,Prefabrik Ofis & Yönetim Binaları

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Prefabrik Yapı Özellikleri için tıklayınız.

Prefabrik Yapılarla ilgili daha fazla bilgi için Müşteri ilişkilerimizle irtibata geçiniz.