Şantiye & Ofis Konteyneri

Şantiye & Ofis Konteyneri,10 yıllık tecrübemizle, inşaat sektörü için üretim yaptığımız yaşam konteynerlerimiz sağladığı bir çok avantajı ile şantiye sahalarında tercih edilmektedir. Çalışan personele göre projelendirerek tek katlı, iki katlı, üç katlı ve dört katlı birleşimli olarak üretilen pratik, ekonomik ve yüksek kaliteli yeni nesil konteynerlerimiz şantiye alanlarında büyük avantajlar sağlamaktadır.

Ofis ve şantiye konteyneri şantiye alanında hızlı kurulup projeler bitiğinde başka yere taşınabilme özelliğinden dolayı inşaat firmalarının en çok tercih ettiği konteyner sistemidir. İnşaat firmalarının ihtiyacına göre şantiyede işçi kampları, çalışma ofisleri, yemekhane, yatakhane, sosyal tesisler, tuvalet ve duş yapıları, gibi ihtiyaçlarının karşılanması için en çok tercih edilen yapı şantiye konteynerleridir.

Özel olarak ürettirilen 5 cm Sandviç panel duvar ile 12,5 cm sandviç çatı paneliyle yüksek ısı ve ses izolasyonu sağlamaktadır. Kalitesiyle ve elektrostatik toz boyalı galvanizli sistem kaynaksız yapı teknolojisi ile üretilmesiyle ve sağladığı büyük avantajlarla BalPrefabrik müşterilerine verdiği hizmetlerle Türkiye’de en çok tercih edilen firmalar arasındadır.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Şantiye & Ofis Konteyneri Teknik özellikleri için tıklayınız.

Şantiye & Ofis Konteyneri  daha fazla bilgi için Müşteri İlişkilerimizle irtibata geçiniz.