Sosyal Tesisler

SOSYAL TESİSLER
Günümüzde sosyal tesis denince aklımıza toplu kullanıma uygun her türlü farklı sosyal faaliyetlerin yürütüldüğü binalar gelmektedir.
Dernek , lokal , vakıf , hobi kulüpleri , halı saha ve spor tesisleri , izci kampları ,müze ve kütüphane binaları,hastane,okul binaları ile , camii , mescit vb dini yapılarda son zamanlarda seri kurulabilmesi , ekonomik ve estetik olması nedeniyle prefabrik tercih edilmektedir.Toplu kullanıma açık olan bu tip binalarda ısı ve ses yalıtımı ile hijyenik koşullar prefabrik binalarda kolaylıkla sağlanabilmektedir.

Hafif çelik teknolojisinin kullanıldığı, modüler olarak üretilen prefabrike sosyal ve ortak yaşam binalarımız için istenilen plan çalışması, mimar ve mühendislerden oluşan teknik kadromuz tarafından yapılmaktadır. Ayrıca her bina için, kurulacağı yerin iklim özelliklerine uygun kar ve rüzgar yükleri baz alınarak statik hesaplamaları yapılmaktadır. Bu hesaplamalara göre üretilen binaların montajı da yine kendi montaj ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilir.

Siz Hayal Edin, Biz Gerçekleştirelim.

Sosyal Tesisler Teknik Özellikleri için tıklayınız.