Prefabrik Yatakhane

113 m2 Prefabrik Yatakhane Plan
Prefabrik Yatakhane 113 m2
24 Mayıs 2016
Prefabrik Tek Katlı Ev 98 m2
25 Mayıs 2016
Tümünü Göster

Birçok şantiye de yorucu geçen bir günün ardından çalışanların dinlenmesi için kurulan Prefabrik Yatakhane ler, her türlü ihtiyaca göre dizayn edilmektedir. Genellikle şantiyeler başta olmak üzere, yatılı okullarda, hastanelerde ve birçok sektörde Prefabrik Yatakhane ler kullanılmaktadır.

PREFABRIK YATAKHANE, birçok şantiyede yorucu geçen bir günün ardından çalışanların dinlenmesi için kurulan Prefabrik Yatakhane ler, her türlü ihtiyaca göre dizayn edilmektedir. Genellikle şantiyeler başta olmak üzere, yatılı okullarda, hastanelerde ve birçok sektörde Prefabrik Yatakhane ler kullanılmaktadır. İstenilen mevcuda göre tek katlı  Yatakhane veya iki katlı yatakhane olarak kurulumu yapılabilen bu yatakhaneler, betonarme yapılara göre daha hızlı teslim edilmesi ve ekonomik olarak cep yakmaması nedeniyle tercih edilmesi gereken yatakhane yapılarının başında gelmektedir. Bilindiği gibi zorlu çalışma şartları sonrasında özellikle şantiyelerde yorgun düşen çalışanların rahat bir ortamda yatması, sonraki gün için iş veriminin artmasına neden olacaktır. Verimin artması için de çalışanlara göre dizayn edilen ve son derece hijyenik koşullarda kurulumu yapılan Prefabrik Yatakhane ler tercih edilmelidir.Her türlü ihtiyaca göre dizayn ediliyor

Prefabrik Yatakhane, tek katlı yatakhane, iki katlı yatakhane’ler, kişi başına düşecek olan lavabo sayısına, yatacak kişilerin mevcuduna göre istenilen büyüklükte kurulmaktadır. Hızlı bir kurulum aşaması bulunan ve çalışanlara rahat bir ortam sunan Prefabrik Yatakhane ler, havalandırma ve ısı yalıtımı ile de enerji tasarrufu yapılmasını sağlamaktadır. 10 cm kalınlıkta duvarlara sahip olan ve su, elektrik gibi tesisatları hazır şekilde teslim edilen yatakhaneler, özellikle sürekli olarak yer değiştiren firmalar için birebirdir. Değişen şantiyeler, biten işler sonrasında betonarme yapıların şantiyede kalması gibi sorunları tamamen ortadan kaldıran bu yapılar, ekonomik olmaları nedeniyle de cep yakmayan yapılar olarak bilinmektedir.

Ekonomik, kaliteli ve kullanışlı

En büyük özelliği olarak görülebilecek olan ekonomik olması, yapının modüler bir sisteme sahip olması nedeniyle açıklanabilir. Önceden hazır olan parçaların birleştirilmesi ile ortaya çıkan ve son derece hızlı bir şekilde teslim edilebilen Prefabrik Yatakhane ler, her türlü ihtiyaca yönelik hazırlanmaktadır. Yatacak kişi sayısına göre müşteri tarafından belirlenecek olan lavabo sayısı, havalandırma sistemi, pvc, kapı sistemleri gibi noktalar tamamen firma tarafından hazır bir şekilde teslim edilmektedir. Yatılı okul sahipleri, özellikle inşaat sektöründe hizmet veren firma sahiplerinin edinmesi gereken Prefabrik Yatakhane ler, uzun yıllar boyunca prefabrik sektöründe hizmet veren ve tecrübesiyle adından söz ettiren Bal Prefabrike  güvencesi ile hızlı bir şekilde kurulmaktadır. Kurulum sonrasında oluşabilecek teknik arızalarda teknik destek imkanı da sunan Bal Prefabrik sizler için en ideal seçim olacaktır.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Prefabrik Yatakhane Teknik Özellikleri için tıklayınız 

Prefabrik Yatakhane  ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.