Konteyner Ev

Metropol Kabinler
4 Mayıs 2016
Konteyner
4 Mayıs 2016
Tümünü Göster
Konteyner Ev | Prefabrik portatif | Yaşam Konteyner evler | çelik galvaniz | Esnek tasarım | BAL-PREFABRIK | Yapı Sektöründe Öncü | Prefabrik Ev Modelleri | Ev Fiyatları

Bal Prefabrik portatif taşınabilir Yaşam Konteyner evler, çelik galvaniz yapısıyla yüksek izolasyunu ve esnek tasarımı ile projenize göre fabrikamızda üretilip ve hızlı bir şekilde sahanızda monte edilebilir özellikte olup üstün Bal Prefabrik Konteyner teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilmektedir

Konteyner Ev

Bir Günde Hazır Konteyner Eviniz Olsun

Bal Prefabrik portatif taşınabilir Yaşam Konteyner evler, çelik galvaniz yapısıyla yüksek izolasyunu ve esnek tasarımı ile projenize göre fabrikamızda üretilip ve hızlı bir şekilde sahanızda monte edilebilir özellikte olup üstün Bal Prefabrik Konteyner teknolojisiyle anahtar teslimi olarak üretilmektedir Geniş kullanım alanı ihtiyaçlarında tek katlı veya çift katlı olarak konteyner ev çözümü sunulmaktadır. Müşterilimizin Çoğunlukla tercih ettiği 2 tane konteyner birleşimli konteyner evlerdir.
Konteyner paket evler
 ; PVC pencerelerinden iç kapılarına, elektrik ve su tesisatlarından mutfağına, mineflolu zemin döşemesinden izolasyonuna kadar güvenle kullanılacak uzun ömürlü pratik ve ekonomik hazır ev çözümleridir. Ev konteyneri uzun ömürlü olmasının yanı sıra bir çok belediyede imar izni gerektirmemektedir. Demonte yapısıyla başka bir mekana kolaylıkla vinçli kamyon ile sevk imkanı sağlanabilir.

Ekonomik Konteyner ev fiyatları ve Yaşam Konteyner ev modelleri ile ilgili aklınıza takılan tüm sorular için uzman satış temsilci arkadaşlar ile iletişime geçebilirsiniz.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

Konteyner Ev galerisi için tıklayınız.

Konteyner Ev Teknik Özellikleri için tıklayınız.

BAL PREFABRİK HAKKINDA

PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI BALPREFABRIK. SİZ HAYAL EDİN, BİZ GERÇEKLEŞTİRELİM sloganıyla yoluna hızla devam etmektedir.

Bal Prefabrik, Diğerlerinden Farklılaştıran Özellikler

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri, 2006 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünya’nın 3 Kıtasında, 5 Ülkesinde her türlü projeleri gerçekleştirerek hazır yapı sektörünün öncü markaları arasındaki yerini hızla almaktadır.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri iyi organize olmuş, çalışan ekiplerimizle aynı anda Türkiye’de ve Dünya’da farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.

BAL PREFABRIK, tesislerinde, projelendirilen, Şantiye Yapıları ile beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir.

Bal Prefabrik Üretimleri:
Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri

Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum) Projelerinde sunduğu yüksek kalitede, üretimlerini tam zamanında bitirerek, Satış Sonrası tam destek

Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum

Periyodik olarak verilen eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen prefabrike yapı üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin kültürel ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.

Konteyner Ev Modelleri, fiyatları hakkında daha detaylı bilgi almak için bize iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. Soru, görüş ve önerilerinizi formu eksiksiz doldurarak iletebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere en kısa sürede isteklerinizi içeren bir teklif ile geri dönüş yapacaktır.