Taksi Durağı Kabinleri

WC & Duş Kabinleri
7 Mayıs 2016
Satış Kabinleri & Büfe Kabinleri. Çelik karkas ve Sandviç Panel sistem detayları
Satış & Büfe Kabinleri
6 Mayıs 2016
Tümünü Göster
Taksi Durağı Kabinleri, Modern tasarımlar, Özel Tasarımlı Ürün, Prestijli Uygulamalar, farklı fonksiyon

Bu özel tasarımlı ürün, çevreci hammaddelerin, en son teknoloji ile birleştirilerek günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Küçük alanlarda, büyük çözümler sunarken, dış görünüşleri ile de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile kentsel doku ile büyük uyum sağlamaktadır.

Taksi Durağı Kabinleri, Modern tasarımlar, Özel Tasarımlı Ürün, Prestijli Uygulamalar, farklı fonksiyon

Bu özel tasarımlı ürün, çevreci hammaddelerin, en son teknoloji ile birleştirilerek günümüz şehirciliğinin gerekleri ile harmanlanmasıyla ortaya çıkmıştır. Küçük alanlarda, büyük çözümler sunarken, dış görünüşleri ile de mevcut yapılaşma dikkate alınarak hazırlanan cephe kaplama çeşitlerinin zenginliği ile kentsel doku ile büyük uyum sağlamaktadır.
Modern tasarımlarda kullanılan, çeşitli renk ve desen alternatifleri ile yeni şehircilik anlayışına uyum sağlamaktadır.Kabinlerimiz özellikle prestijli uygulamalar için en çok tercih edilen ürün grubumuzdur.Estetik çözümler üretmek mümkün olmaktadır. Müşteri taleplerine göre farklı fonksiyon ve ebatlarda çalışmalar yapmak mümkündür.

HAKKIMIZDA

PREFABRİK YAPILARDA TÜRKİYE’NİN DÜNYAYA AÇILAN MARKASI BALPREFABRIK.Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim,sloganıyla yoluna hızla devam etmektedir.

Bal Prefabrik, Diğerlerinden Farklılaştıran Özellikler

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri, 2006 yılından bugüne üretim tecrübesiyle Türkiye ile beraber Dünya’nın 3 Kıtasında, 5 Ülkesinde her türlü projeleri gerçekleştirerek hazır yapı sektörünün öncü markaları arasındaki yerini hızla almaktadır.

BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri iyi organize olmuş, çalışan ekiplerimizle aynı anda Türkiye’de ve Dünya’da farklı ülkelerinde projeler gerçekleştirme gücüne sahiptir.

BAL PREFABRIK, tesislerinde, projelendirilen, Şantiye Yapıları ile beraber Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri gibi farklı yapıların üretimini gerçekleştirmektedir.

Bal Prefabrik Üretimleri:
Panel Sistem Prefabrik Binalar (Şantiye Yapıları, Ofisler, Ev ve Toplu Konutlar, Acil Yerleşim Üniteleri, Eğitim ve Sağlık Binaları, Askeri Yapılar) Konteyner Yaşam Alanları Modüler Yaşam Kabinleri

Projeleri tam zamanında tamamlamak, (Hızlı üretim, kısa sürede kurulum) Projelerinde sunduğu yüksek kalitede, üretimlerini tam zamanında bitirerek, Satış Sonrası tam destek

Çevre ve İş Güvenliği şartlarına üst düzeyde uyum

Periyodik olarak verilen eğitimlerle çalışanlarına kazandırdığı uzmanlığın getirdiği başarıları birlikte paylaşmak
Vizyonumuz, dünyada ve ülkemizdeki gelişen prefabrike yapı üretim ve tasarım teknolojilerini uygulayarak, modüler, hızlı ve kolay monte edilen, tekrar tekrar kullanıma uygun, kullanım bölgesindeki doğa, iklim koşullarına, mühendislik standartlarına ve müşterilerimizin kültürel ve sosyal yaşam ihtiyaçlarına uygun yapılar tasarlayarak, üretmektir.

Misyonumuz, müşterilerimizin değişen yapı taleplerine hızlı ve ekonomik çözümler üretmek, ürünlerimize olan ilgiyi sürekli kılmak ve ürün kalitesini artırmak amacıyla sürekli teknolojik yatırımlar yapmak, gelişen iş hacmine paralel olarak ta ülkemizin sanayi gelişimine katkıda bulunmaktır.

Bal Prefabrik Hızla gelişen Ülke Ekonomisini dahada güçlendirme hedefi ile Yarattığı Katma Değerin Yanında, Ürettiği Ürünlerle 5 Ülkeye İhracat Gerçekleştirimektedir.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim

Taksi Durağı Kabinleri Teknik özellikleri için tıklayınız.

Şantiye Yapıları Teknik Özellikleri için tıklayınız.

WC & Duş Kabinleri  ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.