Prefabrik Ev Fiyatları 2016’da Ne Olur?

Prefabrik Evler hakkında
30 Nisan 2016
Müthiş Tasarım Prefabrik Evler
30 Nisan 2016
Tümünü Göster

Prefabrik Ev Fiyatları 2016’da Ne Olur?

Prefabrik Ev Fiyatları 2016’da Ne Olur? | Prefabrik Ev Modelleri | BAL Prefabrik Yapı Teknolojileri

Özellikle İstanbul’daki büyük depremden sonra büyük ilgi gören prefabrik evler artık hayatınızın her anında yer ediniyor. Bu evler sayesinde bütçenizi koruyarak rahat bir hayatın keyfini çıkartacaksınız. Hayalini kurduğunuz harika evlere özellikle yazlık bölgelerde sahip olmak için daha fazla düşünmemelisiniz. Zengin tasarımlar içeren prefabrik evler vatandaşın giderek daha da ilgisini çektiği bir yapı olmuştur. Sizlere rahat ve kaliteli bir yaşam sunan prefabrik evleri tercih etmenizde fayda olacaktır. Depreme dayanıklı olan evlerin bahçeleri her daim hayatınıza renk katacaktır. Bu evler sağlam, esnek ve ısı yalıtımı olması itibariyle önem arz eder. Müşteriler kendi isteğine göre bu evleri yaptırabilecekleri gibi istedikleri zaman bu evleri değiştirme hakkına sahiptirler.

Depremden sonra Acılar mahallelerinde tek tük rastladığınız prefabrik evleri şimdi Başakşehir’de uydu kent olarak yapılan bahçeli birçok prefabrik evleri görebilirsiniz. Prefabrik evlerin tercih edilme sebeplerinin en başında normal bir apartman dairesine göre daha uygun olmasıdır. Şunu da söylemekte fayda var ki prefabrik de olsa ev yapılırken belirli bir temel atılması gerekmektedir.

Prefabrik ev fiyatlarının hesaplaması metre kare cinsinden yapılmaktadır. Prefabrik ev modellerinin fiyat aralıkları metre karesi tek ya da çift katlı seçimlerinize göre değişim göstermektedir. Tek katlı prefabrik evler metre karesi 500 liradan başlayarak 4.000 liraya kadar çıkmaktadır. Çift katlı prefabrik evlerde ise 90 metrekare bir ev 40 bin liradan başlayıp metrekare arttıkça fiyat aralığı da artmaktadır. Seçeceğiniz prefabrik evin fiyatını metre karesinin büyüklüğü belirlediği kadar bulunduğu mevkii de belirlemektedir.

Soru Görüş ve önerilerinizi bize aşağıdaki form üzerinden iletebilirsiniz.

Adınız (gerekli)

Epostanız (gerekli)

Konu

İletiniz