Prefabrik, Çelik ve Konteyner evlerin en çok tercih edilme sebepleri nelerdir ?

Prefabrik yapıların avantajları
23 Kasım 2016
Tümünü Göster

Prefabrik, Çelik ve Konteyner evlerin en çok tercih edilme sebepleri nelerdir ?

Prefabrik, Çelik ve Konteyner  evlerin en çok tercih edilme sebepleri nelerdir ?

Pratik…

Klasik inşaat sistemlerine göre çok daha kısa zamanda inşaatın tamamlanmasına olanak sağlayan Bal Prefabrik Yapı Sistemleri gereksiz şantiye giderlerini minimuma indirmektedir. Acele kullanıma girmesi gereken binalarda ideal çözüm olmakla beraber, kira ödeyen müşterilerimiz için de önemli avantaj sağlamaktadır.

Konforlu…

Yüksek ses ve Isı yalıtımı sayesinde konforlu yaşam alanı oluşturan Bal Prefabrik Yapı Sistemleri huzurlu bir ev ortamı için tüm ihtiyaçlarınıza hitap edebilecek şekilde mimar ve mühendis ekibi tarafından itina ile tasarlanmaktadır.

Ekolojik…

Kullanılan çelik geri dönüşümü mümkün olan hammade olduğundan doğal kaynakları korumaktadır. Yaptığımız binalarda ısı yalıtımı maksimum değerlerde olduğundan enerji tüketimini minimum seviyelere düşürüp kaynakların israfına engel olabilmektedir.

Teknolojik…

Özel geliştirilmiş yazılımlar sayesinde tüm proje ve statik süreçleri tamamen teknolojik ve hızlı bir şekilde çözülmektedir. Bu yazılımlar yüksek teknoloji içeren makinalarımızda insan hatasını ortadan kaldırarak taşıyıcı sistemlerimizi üretmektedir.

 

Siz Hayal edin,Biz gerçekleştirelim.