Prefabrik Tek Katlı Ev 97 m2

Prefabrik Tek Katlı Ev 98 m2
25 Mayıs 2016
Prefabrik Tek Katlı Ev 96 m2
25 Mayıs 2016
Tümünü Göster

97 m2 Prefabrik Ev Görünüm

PREFABRIK TEK KATLI EV 97 M2

Hızlı kurulabilme ve kaliteli ürünler sebebiyle , müşterilerimiz Bal Prefabrik hazır evlerini tercih etmektedir.Müşterilerimiz genellikle ürünlerimizi genellikle Bağ Evleri, Yazlık Ev veya son dönemlerde Prefabrik tek katlı  Ev modelleri ,yazlık,bağ evleri şeklinde kullanılmaktadır.Sayfalarımızda modellerimizin resimlerini ve ölçülerin görebilirsiniz.

Bal Prefabrik galvanizli hafif çelik yapı sistemi, klasik sistemler ile kıyaslanamayacak derecede yüksek inşaat hızına sahiptir. Ön üretim, şantiye sahasına kadarki sürecin çok daha kaliteli ve hızlı yönetilebilmesine olanak tanır. Bal Prefabrik, son teknolojiyle donattığı üretim tesislerinde, hafif çelik yapı sistemleri çok kısa sürede üreterek şantiye sahasına sevk eder ve büyük zaman tasarrufu sağlar. Ön üretimli yapı sistemi, uygulama alanındaki uyumsuzluk ve aksaklıkların da büyük oranda önüne geçer ve hafif çelik yapıların kurulumunu hızlandırır. Özellikle inşaat sezonun çok kısa olduğu bölgelerde, hafif çelik yapı sistem i çok büyük bir avantajdır. İnşaat süresinin çok kısa olması, gereksiz işçilik ve şantiye maliyetlerini de ortadan kaldırarak toplam yatırım maliyetlerini düşürür.

Çözüm ortaklarının işini, dünyanın her noktasında kolaylaştırmayı ilke edinen Bal Prefabrik, üretim teknolojisiyle kurulumu çok pratik ürünler sunar. Kolay monte edilebilir ön üretimli yapılar, şantiyede büyük zaman tasarrufu ve kolaylık sağlar. Ürettiği yapıları, sektöründe çığır açan montaj teknolojileriyle destekleyen Bal Prefabrik, bu alanda birçok ilke ve yeniliğe imza atmıştır. Montaj ekipleri için özel eğitimler düzenleyen Bal Prefabrik, kusursuz montaj desteğiyle ön üretimli yapıların kurulumunu ürün ve hizmet kalitesinden ödün vermeden en kısa sürede tamamlar.

Siz Hayal Edin , Biz Gerçekleştirelim.

 

Prefabrik Ev Teknik Özellikleri için tıklayınız.

Prefabrik Ev Galerisi için tıklayınız.

Prefabrik Yapılar ile ilgili daha detaylı bilgi almak için Müşteri Danışmanlarımızla iletişime geçiniz.