En Modern Tasarımlarda Prefabrik Yapılar

Konteynerler ve Modelleri
26 Ağustos 2016
Prefabrik evler hakkında en çok sorulan 10 soru ???
3 Eylül 2016
Tümünü Göster

En Modern Tasarımlarda Prefabrik Yapılar

En Modern Tasarımlarda Prefabrik Yapılar

2006 yılında sektöre adım atan en modern hazır yaşam alanlarını müşterilerinin beğenisine sunan Balprefabrik dünyadaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek her geçen yıl biraz daha büyümektedir. Kullandığı yüksek teknolojiler ile tüm beklentileri karşılayan bu firma, uluslararası kalite standartlarına uygun üretimler gerçekleştirmektedir.

Kısa sürede üretilen ve montajı sağlanan hazır Çelik Yapı ürünleri, istenilen tüm dizaynlarda tasarlanabilmektedir. Gerekli tüm uygunluk belgelerine sahip olan bu yapılar, farklı birçok ihtiyaç için tercih edilebilmektedir.

Ön üretiminin fabrikada yapıldığı Prefabrike ürünleri, sahip olduğu sağlam yalıtım sistemi sayesinde tüm iklim şartlarına uyum sağlayabilmektedir. Depreme karşı üstün dayanıklılığa sahip olan bu yapılar, hafif çelik yapı teknolojisi ile birlikte üretilmektedir.

Kolay taşınabilen ve yüksek kalitede üretilen Kabin sistemleri, çevre dostu malzemeler ile birlikte tasarlanmaktadır. Hızlı bir şekilde montajı yapılan bu ürünler, tüm ihtiyaca uygun özelliklerde tasarlanabilmektedir.

www.balprefab.com adresinde tüm projelere uygun olarak tasarlanan hazır yaşam alanları ve özellikleri hakkında detaylı bilgilere yer verilmektedir.

Prefabrik Nedir
Parçaları önceden hazırlanıp birleştirilerek oluşturulan, kurma.
Prefabrik Konut
Duvar, kapı, pencere ve diğer elemanları fabrikasyon olarak üretilen ve konutun yapılacağı beton platform üzerine monte edilen konut.
Prefabrik; Prefabrik sözcüğü Türkçe bir kelime olmayıp İngilizceden dilimize gelmiştir. Bu kelimenin aslı ” prefabricate ” yani ” parçaları önceden hazırlamak” dır.